VELİAHT'IN BİRİNCİSİ NİRAN ÜNSAL VE KIZI OLDU

VELİAHT'IN BİRİNCİSİ NİRAN ÜNSAL VE KIZI OLDU

ATV ekranlarında başlayan 'Veliaht' isimli yarışmada birinciliği, Niran Ünsal ve kızı Hande Ünsal kazandı.

Yerli formatlı yeni müzik yarışma programı 'Veliaht', ATV'de yayınlanan ilk bölümüyle çok beğenildi. Yarışmanın sonuna kadar sanatçı dostlarının oylarıyla birinciliği götüren Rafet El Roman ve veliahtı Onur Koç, devreye seyirci oylaması girdikten sonra tahtlarını Niran Ünsal ve veliahtı kızı Hande Ünsal'a kaptırdı. Hande Ünsal, diğer sanatçıların oylarıyla dördüncü sırada yer alırken, seyirci oylarıyla birinci sıraya yükselerek finale kaldı. Niran Ünsal, bunun üzerine 'Karnımdaki erkek veliaht ve kızımla birlikte üç kişi yarıştık. Birincilik beni gerçekten çok mutlu etti' dedi.

'OYLARDA CİMRİ DAVRANDILAR'

Veliahtı ve eski vokalisti Elif Kaya'ya çok güvenen Hande Yener ise sonuca isyan etti. Sanatçı dostlarının Elif'e oy verirken cimri davrandıklarını söyleyen Hande Yener; 'Seyirci oylarına sonuna kadar saygım var. Ancak sanatçı dostlarım Elif'e daha yüksek oy verebilirlerdi; cimri davrandılar. Elif'in sesi ve yorumu bence tüm veliahtların arasında en mükemmele yakın olandı' dedi.

Yener, programın ilk bölümünde Musa Eroğlu ile 'Halil İbrahim' türküsünde düet yaptı. Televizyonda ilk kez türkü söyleyen ünlü popçu, 'Türkü çok severim ve dinlerim. Özellikle Musa Abi gibi bir ozanla birlikte sahnede okumak benim için çok büyük bir onur oldu' şeklinde konuştu.

Bir başka keyifli düet de Rafet El Roman ve Deniz Seki'den geldi. Bu muhteşem düetin yanı sıra oylama heyecanı da ilk bölümde gerilimli anlar yaşattı.

Sen de yorum ekle
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 Post Medya
Yazılım: CM Bilişim
Postmedya, Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.