''VELİAHT'' PROGRAMININ JÜRİ ÜYELERİ KİMLER?

ATV'de başlayacak olan ''Veliaht''ı Sina Koloğlu köşesine taşıdı. ''Veliaht'' şarkı yarışmasını değerlendiren Koloğlu, jüri üyelerinin isimlerini de verdi.

İşte Koloğlu'nun yazısı: 

ATV’de eylülün üçüncü haftası yeni bir şarkı yarışması başlayacak. “Veliaht”.  8 ünlü ve onların veliahtları yarışacak. 

Programın kendine özgü olan tarafı, bu ünlü isimlerin hem jüri üyesi hem de yarışmacı olmaları. Bu konuda epey dedikodu çıkabilir. “Sen iyi söylemedin, zaten sesin yok” suçlamaları manşetlere yansıyabilir! Veliahtlarıyla birlikte söyleyecekler, onlara müzik koçluğu yapacaklar ve jüri üyesi olacaklar.

Listede kimler var?

Liste netleşmedi ama birçok isme teklif götürüldü. Kibariye, Rafet El Roman, Yıldız Tilbe, Ümit Besen, Burak Kut, Aşkın Nur Yengi, Coşkun Sabah, Çelik, İzel, Doğuş, Emel Müftüoğlu, Yaşar, Kubat, Ferda Anıl Yarkın, Göksel, Niran Ünsal... 

Birinci olan velihaltıyla bir “single” yapacak. Albüm gerçekçi olmuyordu, bu daha doğru bir ödül. Tabii bir de para ödülü var.

Peki bu yarışma tutar mı? Ekibe ve onların “izlenme oranlarına” bağlı. Ama Kibariye, Yıldız Tilbe bence bu ekipte mutlaka olmalı.

Bu arada belirteyim, bu format yerli. İzzet Pinto’ nun imzasını taşıyor. Yapım piyasanın yeni bir şirketine ait.

Show TV’den ayrıldılar

Aslında kurucuları bu piyasanın hayli eski isimlerinden. Show TV’nin iç yapımlarını çok uzun yıllar ayakta tutan iki isim; Caner Erdem ve Haluk Şirin. Kurdukları şirketin adı da Production House... 

YAZININ TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ...
 

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

TGC: 'TRT'yi Gazeteciler Yönetmeli'
TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin'in Samsun Valisi olarak atanmasını değerlendiren TGC'den Recep Yaşar,...

Haberi Oku