Kara Para Aşk son 2. bölüm tek parça izle Kara Para Aşk son bölüm full hd seyret

Kara Para Aşk 2. Bölüm izle. Kara Para Aşk 2. Bölüm full izle. Kara Para Aşk 2. Bölüm seyret. Kara Para Aşk son bölüm izle tıkla dizi izle... Kara Para Aşk 2. Bölüm izle, Kara Para Aşk tek parça izle, Kara Para Aşk son bölüm izle, fenomen dizi Kara Para Aşk yeni bölümü ile tıkla dizi izle ATV dizi izle...

Kara Para Aşk 2. Bölüm izle 19 Mart Çarşamba dizisi Kara Para Aşk ilk bölümü ile sizlerle buluştu.

KARA PARA AŞK DİZİSİNİN TAMAMINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

Kara Para Aşk dizisinin 2. bölüm özeti...

Babasının sırlarla dolu bir cinayete kurban gitmesi, bulması gereken elmaslar, kardeşinin kaçırılması, Elif'i çaresizlik içinde bırakmıştır. Sokak ortasında öptüğü komiser Ömer ise Elif'in o an yanında görmek istediği son kişidir. Elif, Ömer'i atlatmak ve tek başına elmasları bulup kardeşini kurtarmak zorundadır. Elmasları arayacağı yeni adres Sibel'in evidir. Sibel'in ailesiyle tanışmak, yaşadığı evi görmek Elif'i derinden sarsar. Bir şekilde Sibel'in odasına girmeyi başaran Elif bir kutu bulur, cevaplanması gereken sorulardan birinin yanıtı bu kutuda gizlidir.
Elif'in birilerinden korktuğu için kendisini öptüğünü anlayan Ömer, onu konuşturmaya çalışır ama başaramaz. Elif iş birliği yapmaya niyetli değildir fakat Ömer'in de pes etmek gibi bir adeti yoktur. Elif'i göz hapsine alarak Ahmet ve Sibel arasındaki ilk bağlantıyı kurmayı başarır.
Elif çaresizce araştırma yaparken, Tayyar'ın onun için hazırladığı asıl plandan habersizdir. Kaybolan elmaslar aslında Tayyar'ın çok da umurunda değildir. Tayyar içinde Elif'in olduğu uzun vadeli bir plan peşindedir. Metin'e emri verir. Metin, Elif'e kardeşinin hayatını kurtarması karşılığında yapması gereken şeyi söyler. Elif'in hayatına bir bomba daha düşmüştür. Kardeşinin hayatını kurtarabilmesi için verilen görevi yapması üstelik de bunu Ömer'den saklamayı başarması gerekmektedir.

Kara Para Aşk 2. Bölüm izle. Kara Para Aşk 2. Bölüm full izle. Kara Para Aşk 2. Bölüm seyret. Kara Para Aşk son bölüm izle tıkla dizi izle... Kara Para Aşk 2. Bölüm izle, Kara Para Aşk tek parça izle, Kara Para Aşk son bölüm izle, fenomen dizi Kara Para Aşk yeni bölümü ile tıkla dizi izle ATV dizi izle...

kara-para-ask-play.jpg

Kara Para Aşk dizisinin 1. bölüm özeti...

Kara Para Aşk 1. bölümde para ve hırs yüzünden hızla kirlenen dünyada, suçlularla giriştiği amansız mücadelelerde büyük başarılar kazanan Ömer Komiser, kız arkadaşı Sibel'le nişanlanmak için İstanbul'a gelir. Roma'da yaşayan Elif ise doğum gününde ailesiyle birlikte olmak için İstanbul'a gelir.
Kara Para Aşk 1. bölümde Ömer ile Elif aynı gece ölüm acısı yaşarlar. Ömer'in kız arkadaşı ve Elif'in babası cinayete kurban giderler. İkisi de cevaplayamadıkları sorularla baş başa kalırlar. Gergin ve önyargılı bir tanışmanın ardından peşlerine düştükleri her ipucu yollarını kesiştirir.
Kara Para Aşk 1. bölümde Ömer, Sibel'in katilini bulmaya, ona atılan iftiraları temizlemeye kararlıdır. Elif ise ömrünün en zor anlarını yaşarken, babasının göründüğünün aksine karanlık bir hayatı olduğu gerçeğiyle yüzleşir. Bu Elif'in yüzünde patlayan ne ilk ne de son tokat olacaktır. Elif, ailesi için tehlikelerle dolu, karanlık yolda kaybolmak üzeredir.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Kim Milyoner Olmak İster'de Üniversitelileri...
ATV ekranlarında yayınlanan ve Selçuk Yöntem'in sunduğu Kim Milyoner Olmak İster adlıyarışma programında,...

Haberi Oku