25 Şubat Son bölüm Çalıkuşu seyret Çalıkuşu 20. bölüm tek parça full hd seyret (Çalıkuşu Son Bölüm)

Çalıkuşu 20. Bölüm izle. Çalıkuşu 20. Bölüm full izle. Çalıkuşu 20. Bölüm seyret. Çalıkuşu son bölüm izle tıkla dizi izle... Çalıkuşu 20. Bölüm izle, Çalıkuşu tek parça izle, Çalıkuşu son bölüm izle, fenomen dizi Çalıkuşu yeni bölümü ile tıkla dizi izle Kanal D dizi izle...

Çalıkuşu 20. Bölüm izle 25 Şubat Salı dizisi Çalıkuşu yeni bölümü ile sizlerle buluştu.

ÇALIKUŞU 20. BÖLÜMÜN TAMAMINI İZLEMEK İÇİN RESME TIKLAYINIZ...

calikusu-video.jpg

Çalıkuşu 20. bölüm özeti...

Çalıkuşu 20. bölümde Nişan mutluluğu, yerini kedere bırakıyor
Çalıkuşu 20. bölümde Kamran ve Feride’nin nişan mutlulukları, Necmiye ile Selim arasında yaşanan arbedede Selim’in düşmesiyle kabusa dönüşüyor.

Çalıkuşu 20. bölümdeKamran ve Feride'nin nişanı nihayet gerçekleşir. Konaktakiler çok mutluyken Seyfettin Bey'in durgunluğuna kimse anlam veremez. Seyfettin Bey, Neriman'ın hain planlarını engellemek için kendini feda eder ve ona bir teklifte bulunur.

Çalıkuşu 20. bölümde polisten kaçarak konağı basan Selim ve Necmiye arasında büyük bir arbede yaşanır ve Selim ağır yaralanır. Necmiye, bu durumu ailesine anlatmak zorunda kalır . Kamran, onu hastaneye götürür. Necmiye tutuklanır. Evi yeniden keder kaplar.
Kamran, kardeşinin suçunu üstlenerek hapse atılır.

Çalıkuşu 20. bölümde nişanın sevinci aniden kabusa dönüşür. Gözü yaşlı Feride, sevdiğini kurtarmak için kadıyla konuşur. Kan parası ödenirse Kamran serbest kalacaktır. Ne yazık ki istenilen para bir türlü denkleştirilemez.
Son bir ümit, konak satışa çıkarılır.
 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Osman Özsoy'dan AKP'lilere Zor Soru
Rotahaber yazarı Osman Özsoy Bugün TV'de katıldığı Erkan Akkuş'un programında AKP'liler kızdıracak...

Haberi Oku