Arkadaşım Hoşgeldin 12. bölüm tek parça full hd izle (Arkadaşım Hoşgeldin Son Bölüm)

Arkadaşım Hoşgeldin 12. bölüm tek parça full hd izle (Arkadaşım Hoşgeldin Son Bölüm)

Arkadaşım Hoşgeldin'e Erdal Tosun konuk oluyor, Arkadaşım Hoşgeldin 12. Bölüm izle, Arkadaşım Hoşgeldin izle, Arkadaşım Hoşgeldin son bölüm izle, fenomen dizi Arkadaşım Hoşgeldin yeni bölümü ile tıkla program izle Kanal D izle.

Arkadaşım Hoşgeldin 12. Bölüm izle. Arkadaşım Hoşgeldin 12. Bölüm full izle. Arkadaşım Hoşgeldin 12. Bölüm seyret. Arkadaşım Hoşgeldin son bölüm izle tıkla dizi izle... Arkadaşım Hoşgeldin 12. Bölüm izle, Arkadaşım Hoşgeldin izle, Arkadaşım Hoşgeldin son bölüm izle, fenomen program Arkadaşım Hoşgeldin yeni bölümü ile tıkla program izle Kanal D izle...

Arkadaşım Hoşgeldin 20 Mart Perşembe 12. bölüm ile sizlerle buluştu.

ARKADAŞIM HOŞGELDİN 12. BÖLÜM TAMAMINI İZLEMEK İÇİN RESME TIKLAYINIZ...

arkadasim-hosgeldin12.jpg

Arkadaşım Hoşgeldin 12. Bölüm özeti...

Arkadaşım Hoşgeldin 12. Bölümde Arkadaşım Hoşgeldin'e Erdal Tosun konuk oluyor
Kanal D’nin büyük beğeniyle izlenen programı “Arkadaşım Hoşgeldin” bu hafta da kahkaha ve keyif dolu bir bölümle ekrana geliyor.  Tolga Çevik, Ezgi Mola, Yönetmen ve Minik’in bu haftaki konuğu; Erdal Tosun.

Sürücü kursu sahibi Arkadaşım
Arkadaşım, sürücü kursu sahibidir. Evden çıkıp vapura bindiği bir gün, Ezgi ve ailesi ile tanışır. Ezgi ehliyet almak için Arkadaşım’ın sahibi olduğu sürücü kursuna gelir. Ehliyet almaya çalıştığı sırada Ezgi ve Arkadaşım için eğlence tam da bu noktada başlar.

Banka sahibi Erdal Tosun
Arkadaşım Hoşgeldin 12. Bölümde Macellan, dünyanın yuvarlak olduğunu kanıtlamak için yolculuğa çıkmak ister. Yolculuğa çıkmak için ihtiyacı olan ise, bir gemi ve gemiyi alabilmek için banka kredisidir. Arkadaşım Hoşgeldin 12. Bölümde Erdal Tosun’un sahibi olduğu bankaya gider ve kredi ister. Ezgi ise bankada yardımcı olarak çalışmaktadır. Arkadaşım’la birlikte bu yolculuğa çıkmaya karar veren banka sahibi Erdal Tosun ve Ezgi, bakalım dünyanın yuvarlak olduğunu kanıtlayabilecekler mi?
 

Sen de yorum ekle
Ziyaretçi yorumları ( Toplam 1 yorum )
hey dostum30 Mart 2014 Pazar 21:16
harika yaaaa
+ 0- 0
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 Post Medya
Yazılım: CM Bilişim
Postmedya, Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.